Kontakt

mgr Agnieszka Szukała
tel. 606 291 579
e-mail: rehabilitacja-gorlice@wp.pl

więcej informacji

Zabiegi

Diagnostyka wad stóp (podoskaner)

Badanie na Podoscanie 2D

To profesjonalne urządzenie do badania stóp. Podczas badania obraz jest skanowany, przetwarzany i transmitowany do komputera. Innowacyjność badania pozwala na uwidocznienie dokładnego miejsca styku stopy z podłożem, a tym samym wysklepienie łuków stopy, ustawienia palców i pięt. Uzyskane wyniki pozwalają łatwo i precyzyjnie zdiagnozować dysfunkcję stopy, a przez to dobrać indywidualnie zestaw ćwiczeń i monitorować postępy. Badanie trwa krótko i nie jest stresujące nawet dla małych dzieci, jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne.

PŁASKOSTOPIE - jest jedną z najbardziej powszechnych dolegliwości stóp. . Zaniedbane w dzieciństwie, prowadzi do dolegliwości w wieku późniejszym (zniekształcenie stawów, zmiany zwyrodnieniowe, ograniczenie ruchomości, ból). Płaskostopie prowadzi również do powstania innych wad postawy. Monitoring rozwoju stóp dziecka powinien być wykonywany co pół roku.

 Regeneracja dpf filtrów filtra cząstek stałych philips led, bramy garażowe, alarmy, monitoring Dpf Audi, Bmw, Skoda, Volkswagen, VW, Ford, Seat, Fiat, Renault, Peugeot, Citroen dpf scr Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Gorlice, Krosno, Jasło, Rzeszów, Nowy Targ, Stary Sącz, Piwniczna, Zakopane LEDMI Reklama na telebimie ekranie led